Witam na ShikigamiMT2

Miłej zabawy życzom ADMINISTRATORZY Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-13 16:15:46

kacper02

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na GM !

Witam



Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na Game Mastera na serwerze ShikigamiMT2
O sobie


Więc może zacznę trochę o sobie, a więc mam 17 lat skończone w kwietniu i chodzę do liceum ogólnokształcącego. Moje zainteresowania to sport głównie piłka nożna w wolnych chwilach lubię iść z kumplami na boisko i trochę pokopać a potem udać się na zimne piwo, ostatnio zacząłem się interesować przedsiębiorstwem którego uczę się aktualnie w liceum i poszerzam wiedzę w domu.Umiem biegle rozmawiać w języku angielskim, i aktualnie uczę się niemieckiego i hiszpańskiego. Oprócz tego interesuje się komputerami i programowaniem, lubię od czasu do czasu pograć także na konsoli. Mój ulubiony kolor to zielony co cechuje człowieka spokojnego i opanowanego który nie daje się ponieść emocją i trzyma je na ,,wodzy''. Preferuję także rozmowę w 4 oczy niż kom/komunikatory co także pokazuje że jestem typem człowieka kontaktowego.
Jestem otwarty, miły,stanowczy mój styl osobowości mianowałby na asertywny/przedsiębiorczy, znam poprawną polszczyznę. co się aktualnie dzieje na


Teraz może trochę bardziej od strony gry. W metina zacząłem grać prawie od początku jego powstania, od kiedy powstał serwer feniks. Osiągnąłem tam sporo 2 postacie na 75 lvl oraz 1 na 82.
Oprócz feniksa zawitałem też na monolicie i exandrosie. Wszedzie 65+, przyznam że nie wszedzie uzyskałem wszystko sam gdyż przechodziłem na inne serwery ze względu na kumpli, którzy mogli na mnie liczyć na feniksie a ja na nich na monolicie/exandrosie co właśnie ukazuje moją osobowość (gram dla zabawy i przyjaciół).
Grałem prawie każdą klasą więc mam sporą wiedzę o klasach postaci jak i o samej grze w metinia.
                  Moje mnieman
e zalety na stanowisko GM

To może teraz dlaczego chciałbym zostać GM serwera oraz moje zalety na tym stanowisku :
1) Znam ten serwer bardzo dobrze jak i graczy znajdujących się na tym serwerze
2)Wiem co jest potrzebne graczom
3) Chciałbym zniwelować do minimum graczy używających hacki.
4) Potrafię się ,,kłócić'' na korzyść gracza i starać się o jego dobro i zadowolenie na serwerze.
5) Za czasów gry na feniksie prowadziliśmy wraz z kumplami jedną z najlepszych gildii na serwerze (top 7), w celu rozreklamowania naszej gildii założyłem prywatne forum naszej społeczności które w bardzo szybkim tempie się rozrastało z czasem mieliśmy 100 % frekwencję z naszej gildii oraz bardzo dużo użytkowników z PL'a. Na naszym forum pomagaliśmy innym w misjach na boja/ militara ceną było zareklamowanie naszego forum. Dzięki temu mieliśmy zarejestrowanych prawie tysiąc użytkowników, co poszerzyło szeregi naszej gildii.





Prosze o pozytywne rozwazenie mojej propozycji Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.scenicclub.pun.pl www.shinobiwar.pun.pl www.soyogi.pun.pl www.asking-alexandria.pun.pl